Tükendi
$28.62 KDV Dahil
$34.49 KDV Dahil
Tükendi
$46.96 KDV Dahil
$53.93 KDV Dahil
Tükendi
$24.58 KDV Dahil
$28.62 KDV Dahil
Tükendi
$13.94 KDV Dahil
Tükendi
$24.95 KDV Dahil
Tükendi
$12.11 KDV Dahil
$16.88 KDV Dahil
1

Yıldız Kolye

İnsanların yıldızlara olan merakı ve hayranlığı bin yıllardır devam ediyor. Çünkü yıldızlar muhteşemler. Üstelik bizler de yıldızlarla aynı parçacıklardan oluşuyoruz. Bizler yıldız tozlarıyız. Yıldızlı kolye tasarımlarımızda işte bu sonsuz parlak hikâyelerden ilham alıyoruz. Gökyüzünden boynunuza düşmüş bir yıldızla parlamak istiyorsanız, şık ve özgün tasarımlarımıza göz atabilir, gümüşün güçlü ve zarif etkisiyle fark yaratan özel tasarım yıldızlı olarak tasarlanmış kolyelerimizle parlayabilirsiniz. Günlük kombinlerinizi eşsiz bir dokunuşla tamamlayacak tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Renkli ve eğlenceli, romantik ve zarif, sanatsal ve etkileyici tasarım detaylarıyla aradığınız tarzı yakalayabilirsiniz. Size uğur getirecek, enerjinizi dengeleyecek ve pozitif etkiler yaratacak şans kolyesi seçimini yıldızlı tarzındaki kolye modellerimiz arasından yapabilirsiniz.

Sanatsal Tasarım Farkıyla Yıldız Kolye Modelleri

Modern sanat rüzgârlarını estiren neon yıldız kolye modellerimiz karanlıkta parlar. Yıldızlı choker kolye boynunuzu saran choker tarzı kolyedir. Kırmızı mineli yıldız kolye modeli yıldız etrafında parlak minelerle fark yaratır. Neon ay yıldızlı kolye gökyüzü mavisinin içinde yıldız ve ay uyumunu yansıtır. Mini yıldızlı kolye zarafet ve incelik arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Sedefli modeller doğal taş özelliği ile şık ve etkileyicidir. Kutup yıldızı kolye tasarımı özel tasarım modeller arasında yer alır. Pusula kutup yıldızı astroloji sevenler için harika bir modeldir. Sedefli yıldız kolye romantik ve naif bir tasarımdır. Stardust modeli yıldız tozu tasarımından ilham alır. Günlük kombinlerinize göre her zaman takabileceğiniz gümüş kalitesini yaşatan özel tasarım kolye tercih edebilirsiniz. Kutup yıldızı madalyon kolye güçlü ve estetik tarzı yansıtır. Neon modeller gece kıyafetlerinize renk katacak şıklığı sunar.  Beğendiğiniz yıldızlı bir kolye modelini indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak sipariş edebilirsiniz.

Birinci Sınıf Kalite Standartlarıyla Özel Tasarım Gümüş Yıldız Kolye

Dayanıklı ve anti alerjenik birinci sınıf gümüş malzemeden bu kolyelerimizi kusursuz el işçiliği ile tasarlıyoruz. Gümüş takılar kötü enerjilere karşı özel etkisiyle fark yaratan takılardır. Biz de gümüş yıldız kolye tasarımlarımızda gümüşün özel etkisini eşsiz tasarım detaylarıyla buluşturuyoruz. Sedef gibi özel doğal taşlarla süslediğimiz özel tasarım kolyeler birinci sınıf malzeme kalitesini yansıtıyor. Bu özel tasarım kolyeleri uzun yıllar eskimeden, bozulmadan aynı şıklıkta takabilirsiniz. Baktığınızda sizi mutlu edecek tarzınızı neşelendirecek yıldızlı bir kolye modellerimizde %100 orijinal ürün garantisini, yaşatıyoruz. Kolyeye ışıltısını ve zarafetini katan malzeme kalitesinde bize güvenebilirsiniz. Sanatsal tasarım farkını yaşarken kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz. Günlük hiç çıkarmayacağınız size özel bir kolye arıyorsanız kesinlikle bu tarz kolye modellerimize göz atmalısınız. Gündüz mat renklerle stil yaratan gece neon renklerde parlayan yıldızlı kolye modellerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak gümüş etkisini gökyüzünden düşmüş yıldız hikâyesiyle tamamlayabilirsiniz. Unutmayın siz de bir yıldız tozusunuz. Özel tasarım yıldızlı kolyenizle her daim ışıl ışıl parlamak size çok yakışacak!