Sipariş nasıl verilir?


Beğendiğiniz ürünün numarasını, bedenini vb. seçeneğini seçtikten sonra, "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sipariş verme işlemine başlayabilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Ancak "Alışverişi Tamamla" butonunu tıkladıktan sonra satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

Teslimat ve adres bilgileri

Teslimat bilgileri adımında "Yeni Adres Ekle" bölümünden ürünlerinizin geleceği adres bilgilerinizi ekleyerek kaydedebilirsiniz. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

Ödeme bilgileri ve siparişin sonuçlandırılması

Ödeme bilgileri sayfası siparişin sonuçlandırılması için son aşamadır. Bu sayfada alışverişinizde kullanmak istediğiniz ödeme tipini (kredi kartı, banka kartı, havale, tek çekim, kredi kartı ile taksit...) seçerek, satış sözleşmesini okuyup kabul ettikten sonra siparişinizi onaylayabilirsiniz.

“Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” butonu ile yapacağınız ödemelerde 3D Security sistemi devreye girecektir. Lütfen bankanızın sizi yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip ediniz.

Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir.

Siparişin faturalandırılmasıFaturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır.Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz 1-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Hafta sonu siparişleriCuma günü saat 12:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır.