Tükendi
$13.94 KDV Dahil
$16.88 KDV Dahil
Tükendi
$28.62 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
$43.29 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
$13.21 KDV Dahil
Tükendi
$27.88 KDV Dahil
Tükendi
$18.34 KDV Dahil
Tükendi
$20.55 KDV Dahil
Tükendi
$20.55 KDV Dahil
Tükendi
$23.48 KDV Dahil
1 2 >

Nazar Boncuklu Kolye

Tarih boyu birçok kültürde göz figürlü özel boncukların kötülüklerden koruduğu inancı yaygın olarak görülür. Dünyaya açılan penceremiz olan gözlerimiz her türlü düşüncenin çıkış noktasıdır. Bu nedenle de nazar boncuğu size bakan gözlerden gelecek kötülüklere karşı bir kalkan görevi görür. Nazar boncuklu kolye tasarımlarımızda gelenekten gelen tavrı yansıtıyoruz. Geleneğe göre her nazar boncuğu kem gözlerden korumaz. Nazar boncuğunun mutlaka elde yapılması gerekir. Geleneksel tarzı modern tasarım detaylarıyla şahane takılara dönüştürüyoruz. Nazar boncuğu takarken, kolaylıkla kendi stilinizi de ortaya koyabilirsiniz. Modern kolye tasarımlarımız arasından kendi zevkinize göre veya sevdikleriniz için kolyeler seçebilirsiniz.

El Yapımı Özel Tasarım Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Kötü enerjilerden korunurken şık bir stil yaratmak istiyorsanız modern tasarım detaylarımızı keşfetmelisiniz. Nazar boncuklu kolye modellerimiz birbirinden şık seçenekler sunuyor. Minimal şekilde tasarlanmış bu tarz kolye modellerimiz çok zarif bir seçenektir. Günlük kombinlerinize şık bir dokunuş katar. Dövme gümüş göz kolye en özel tasarımlarımız arasında yer alır. Opal taşlı nazar kolye opal taşının şifalı etkisini taşır. Stilinize renk katmak için balık göz kolye modelini tercih edebilirsiniz. Narin ve asil bir stil için damla nazar boncuklu kolye modeline göz atabilirsiniz. Choker nazar kolyesi tercih ederek boynunuzun zarafetini ortaya çıkarabilirsiniz. Mineli kare nazar kolye form olarak farklı nazar kolyesi arayanlar için harika bir seçim olabilir. Tüm nazar kolyelerimiz zanaatın utası ellerde sizin için özel olarak hazırlanır. Nazar boncuklu kolye kişiye özel olmalıdır. Ancak bu şekilde kem gözlere karşı koruma etkisi ortaya çıkar. Sitemizdeki nazar kolyeleri, el yapımı ve özel tasarım kolyelerdir. Hem şık detaylar sunar hem de geleneksel ilkelere uygun olarak tasarlanır.

Kişiye Özel Hazırlanan Nazar Boncuklu Kolye Farkı

Gelenekler bize nazar boncuğunun sadece kişiye özel işlendiğinde etki yaratacağını söylüyor. Seri üretim nazar boncukları maalesef gözlerden gelen kötü enerjileri engellemiyor. Nazar boncuğunu bir süs eşyasından fazlası olarak düşünüyorsanız size özel hazırlanan nazar boncuklu kolye tasarımlarımızı tercih etmelisiniz. Bize beğendiğiniz kolye siparişini verdiğiniz tasarım sizin için özel olarak hazırlanır. Sipariş verirken sipariş notu bölümüne özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. 925 ayar birinci sınıf gümüş ve özel değerli taşlarla tasarladığımız nazar kolyenizi uzun yıllar aynı şıklıkla kullanabilirsiniz. Bohem bir tarz yaratmak için mineli alev kolye tasarımımızı tercih edebilirsiniz. Daha şık ve gösterişli tarzlar için baget taşlı cam göz kolye modeline bakabilirsiniz. Hem nazardan korunmak hem de şans çekmek istiyorsanız içinde nazar boncuğu da bulunan şans kolyesine göz atabilirsiniz. Özel tasarım bereket kolyesinde de nazar boncuğu yer alır. Beğendiğiniz nazar kolyesini sipariş ederken ücretsiz kargo ve indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kötü enerjilerden uzak huzurlu günlerde şık nazar kolyenizi takmanız dileğiyle.