$31.92 KDV Dahil
$34.85 KDV Dahil
$52.83 KDV Dahil
1 2 3 >

Mineli Kolye

Mine minyatür sanatı yüzyılları aşan bir tarihe sahip çok özel bir el sanatıdır. Mine ile süslenen takılar çok daha etkileyici ve zarif görünür. Mine işi kolye tasarımlarımızı bu tarihi sanatın ustaları el işçiliği ile ortaya koyar. Çok zarif bir bezeme biçimi olan mine işi büyük ustalık gerektirir. Mineli kolye modellerine olağanüstü şıklığı kazandıran bu ustalıktır. Mine işi kolyelerimizde eşsiz el sanatı ustalığının izlerini görebilirsiniz. Geleneksel mine sanatını modern takı tasarımı ile buluşturan firmamızın mine işi kolye modelleri birinci sınıf modellerdir. Özel tasarım mine işçiliği ile süslenen kolye modellerimiz arasında muhteşem detaylara rastlayabilirsiniz. El yapımı mine sanatı kolye tasarımlarımız birbirinden etkileyici sanatsal modeller sunar.

Göz Alıcı Tasarımlarla Mineli Kolye Modelleri

Eski Mısır mine sanatının ilk örneklerini gördüğümüz medeniyettir. Mineli RA madalyon kolye modelimiz Mısır antik hikâyelerinden ilham alır. Kırmızı mineli yıldız kolye enerjik ve mutlu ruh halini yansıtan çok şık bir kolye modelidir. Mineli göz kolye nazara karşı takabileceğiniz en zarif enerji dengeleyici kolyelerimizden biridir. Renkli balık kolye çocukluğun saf güzelliğini yansıtan mine işçiliğinin en farklı örneklerindendir. Yonca mineli madalyon kolye dört yapraklı yonca klasiğine yepyeni bir tarz katar. Baget taşlı mineli kolye romantik ve zarif kombinler için zengin stil tamamlayıcısıdır. Mineli ay yıldız kolye renkleriyle büyüleyici eşsiz bir kolye tasarımıdır. Mineli kaplan madalyon farklı ve güçlü tarzıyla dikkat çeker.  Mineli papatya kolye narin ve kusursuz bir güzelliği ifade eder. Mineli kare nazar kolye nazarlık kolye tasarımına modern ve şık bir yaklaşım sunar. Kraliçe gümüş mineli kolye gösterişli ve havalı tarz isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Mine sanatının inceliklerini kaliteli ve sanatsal tasarımla buluşturan kolye modellerimizi indirimli fiyat avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz.

Mineli Kolye Modellerinde Minimal El Sanatı Şıklığı

Mine sanatıyla süslenen kolyeler, minimal el sanatlarının en güzel örnekleridir. Milimetrik ince işçilikle eşsiz bir sanatı ortaya koyar. Biz mine sanatının yüzyıllardır süren muhteşem hikâyesine aşığız ve bu aşkı sizinle paylaşıyoruz. Mineli kolye tasarımlarımızda modern sanat detaylarını mine işçiliğinin kusursuz dokunuşlarıyla işliyoruz. El yapımı mine süsleme kolye modellerimizin her biri siparişinize özel olarak hazırlanır. Her biri yeniden usta ellerde harmanlanır. Minimal el sanatları oldukça özen isteyen insan zanaatının büyüleyici detaylarını sunan sanatlardır. Sitemizde yer alan mineli tasarımlı kolyelerin her biri bu eşsiz yolculuktan geçerek sizin için özel olarak tasarlanır. İster bir dört yapraklı yonca, ister bir yıldız, ister bir deniz kabuğu, ister bir harfli kolye, ister göz kolye olsun her ince detayda yüzyıllık mine sanatının izlerini görebilirsiniz. Tarzınıza yakışan günlük kolye seçimini mineli kolyelerimiz arasından yapabilir ve eşsiz bir el sanatının şıklığını yaşayabilirsiniz.