1 2 >

Kişiye Özel Kolye

Takılar kombinlerinizin en küçük parçaları gibi gözükse de kişiliğinizi en çok yansıtan detaylardır. Özellikle kolye günlük hayatta size bakanların dikkatini çekecek ilk şeydir. Bana özel olsun dediğiniz her şey sizi yansıtır. Kişiye özel kolye tasarımlarımızda tarzınızı, tavrınızı, havanızı yansıtacak tasarım olanakları sunuyoruz. Ben her zaman romantik ve zarif görünürüm diyenler için taşlı zarif harf kolye tasarlıyoruz. İsminizin baş harfini sıradan şekilde değil sanatsal bir tarzda kolye olarak takabilirsiniz. İsminizi şık ve etkileyici tarzda kolyenize işleyebiliriz. Sevdiğinizle hiç ayrılmak istemediğinizi anlatmak için ikinizin isimlerini yan yana koyabiliriz. Kendinize özel kusursuz gümüş kolye tasarımını sitemizden seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Kolye Tasarım Seçeneklerini Keşfedin

İtalik isimli gümüş kolye tasarımı oldukça zarif ve özel bir tasarımdır. İkili harfli kolye iç içe geçmiş iki kişinin sevgisini yansıtır. İnci harfli kolye narin ve minimal tasarım farkını yansıtır. Mineli harfli kolye daha enerjik ve eğlenceli bir tarz yakalamanızı sağlar. Neon harf kolye ışıltısıyla geceleri aydınlatır. Nostaljik stiliyle fark yaratan isimli madalyon kolye romantik bir seçim sunar. Taşlı iki harfli kalp kolye aşkınızı en güzel şekilde ifade eder. 4 harfli şans yoncası uğurlu kolye olarak mükemmel bir seçenektir. Nazar boncuklu harf kolye hem nazar boncuğu hem de harfli kolye olarak kullanılabilir. Kişiye özel kolye tasarımlarımız arasında yer alan 3 isimli minimal kolye sevdiklerinizin isimlerini en zarif şekilde taşıma olanağı sunar. Eşinizin ve çocuğunuzun ismini bu kolyede taşıyabilirsiniz. 4 isimli aile kolyesi daha fazla aile üyesine yer açar. Birbirinden şık özel tasarımlar arasından beğendiğinizi seçerek kendi istediğiniz isimlerle kolyenizi yaptırabilirsiniz.

Kişiye Özel Kolye Nasıl Tasarlanır?

Tasarım detaylarını sitemizden inceleyerek istediğiniz modelde özel tasarım kolye yaptırabilirsiniz. El işçiliği ile hazırlanan kişiye özel kolye modelleri için kolye harfliyse istenen harflerin belirtilmesi gerekir. Kolye isim kolye ise isim belirtilerek kolye tasarımı yaptırılabilir. Örneğin, askılı harf kolye tercih ettiyseniz belirleyeceğiniz iki harfi bize iletmeniz yeterlidir. Sizin ve sevdiğiniz kişinin ya da anneniz ve sizin isimlerinizin baş harflerini tercih edebilirsiniz. Kişiye özel kolye sipariş ederken harflerin ne olacağını, zincir ve taş renklerini belirleyip sipariş notu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz. İsim tasarımlı kolyelerde tasarımda istediğiniz ismi sipariş notuna ekleyerek kolaylıkla kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Tüm özel tasarım kolyelerimiz el yapımıdır. İstediğiniz detayları eklemek için sipariş notuna istediğiniz detay özelliklerini belirtebilirsiniz. Seçtiğiniz kolye tasarımını incelerken kaç ayar gümüş olduğunu, taş özelliklerini ürün detaylarında görebilirsiniz. 925 ayar gümüş altın kaplama özel tasarım kolye tercih edebilirsiniz. Renk olarak silver, gold ya da rose renklerinden birini seçebilirsiniz. Beğendiğiniz bir kişiye özel kolye tasarımında ufak değişiklikler olsun istiyorsanız sipariş notunda belirtmeniz yeterli olacaktır.