Tükendi
$24.58 KDV Dahil
1

İsimli Kolye

Takı ve aksesuarların kullanımı neredeyse insanlığın tarihi kadar eskiye dayanır. Her dönem kendi objesini ve modasını yaratmıştır. Günümüzde ise kişiye özgü ve özel çalışmalar, tasarımlar, özellikle de el yapımı takı ve aksesuarlar daha çok tercih edilir. Takılar arasında en sıklıkla kullanılan aksesuar ise kolyelerdir. Kolyeler, yaş ve cinsiyet gözetmeksizin herkesin rahatlıkla kullandığı takılardır. Kişiye özgü takı grubunda olan isimli kolyeler, kendimizi ve sevdiklerimizi en özel hissettiren aksesuarlardır. Sevdiklerinizin isimlerinden oluşan kolyeler, onları yanınızda gibi hissettirir. Sevdiklerinize veya kendi isimleriyle özelleştirilmiş, değerli ve sıra dışı bir hediye arıyorsanız isimli kolyeler iyi bir tercih olabilir. Firmamız, altın kaplama, gümüş ve değerli taşları, usta bir işçilikte birleştirerek, isimlerinizle anlam bulacak tasarımları, sizler için üretir. Kolyelerimiz, altın kaplamanın sıcaklığını, gümüşün zarafetini ve yarı değerli taşların ruhlara etkisini üzerinizde her an bulundurmanın en pratik ve şık yolunu sunar.

Takılarınızı Size Özel Kılacak İsimli Kolye Modelleri

İsimli kolyeleri, günlük hayatınızda her gün rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca şıklığınızı ve tarzını ortaya koymak isteyeceğiniz özel zamanlarda da kullanabilirsiniz. İsminizi, el yazısıyla yazdırabileceğiniz gibi daha sade tasarlanmış harflerden de seçebilirsiniz. Takılarınızda nazar boncuğu vazgeçilmezinizse, iki isim arasında nazar boncuklu bir tasarım, tam size göredir. Aşağıya sallanan takıları seviyorsanız, “Y” şeklinde tasarlanmış, harflerin zarif bir şekilde aşağıya doğru dizildiği kolye modeli, sizi mutlu edebilir. Birden fazla aile üyenizin adını ya da arkadaşlarınızın adını, aynı anda taşımak isterseniz, iki, üç ve dört ismin yazıldığı kolye modelleri bunun için idealdir. Kolye tasarımında bir klasik olan ve şans getirdiğine inanılan figürlerden birisi de yoncadır. Her bir yonca yaprağının üzerine bir isim yazılan ve size şans getirmesini dilediğimiz yonca modelimiz, en çok tercih edilen kolyeler listesinde yer alır. Oldukça gizemli bir hava yaratan, açılıp kapanan kapaklı kolye modellerinin içine, fotoğraf koyabilirsiniz. Kapaklı kolyelerin hem görünen dış yüzeyine hem de görünmeyen iç yüzeyine isim yazılabilir.

Bütçe Dostu Fiyatlarıyla En Özel İsimli Kolye Seçenekleri

İsimli kolye seçerken, mevcut takı ve aksesuarlarınızda en çok tercih ettiğiniz malzemeleri gözden geçirmenizde fayda vardır. Altın takılarınızla, altın kaplamalı kolyeleri, gümüşlerinizle gümüş kolyeleri, değerli taşlarınızla, yarı değerli taşlardan yapılan kolyeleri rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Her zaman kullandığınız malzemelerin dışına çıkarak farklı takı setleri oluşturmak da bir başka seçenektir. Zarafetinize, şıklığınıza, tarzınıza hizmet etmek üzere tasarladığımız kolyelerde, altın kaplama, pembe altın, 925 ayar gümüş, doğal taşlar, zirkon, kübik zirkon, Swarosvki zirkon, kristal ve opal taşlar kullanılır. Doğal taşlar doğanın bize bir hediyesidir. Bu hediyeye, özel olan isminizin eklenmesiyle, daha da benzersiz kolyeler ortaya çıkar. Kolyelerin fiyatları, tercih edilen malzeme, model ve tasarıma göre farklılık gösterir. Sürekli aynı kolyeyi takmak istemezseniz, isminizi farklı tasarım ve modeldeki kolyelerden ayrı ayrı yazdırarak bu çeşitliliği sağlayabilirsiniz. Sayfamızda sizin zevkinize hayat verecek ve bütçenize uygun, isimli kolye tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.