$102.73 KDV Dahil
$139.42 KDV Dahil
$176.11 KDV Dahil
$212.80 KDV Dahil
Tükendi
$14.31 KDV Dahil
$22.01 KDV Dahil
Tükendi
$16.88 KDV Dahil
1 2 >

Hayvan Figürlü Kolye

Hayvanlar insanların hayal gücüne değer katan canlılardır. Yerli kabilelerde her insanın koruyucu bir hayvan olduğuna inanılırdı. Günümüzde hayvan figürlü kolyeler bu mistik geleneğin temsilcileridir. Çok sevdiğiniz bir hayvan dostun eşsiz bir örneğini kolye olarak takabilirsiniz. Hayvan figürlü olan kolye tasarımlarımız tamamen el yapımı şık tasarımlardır. Birçok kültürde hayvan figürleri farklı anlamlar taşır. Örneğin, Hint kültüründe fil bereket ve şans demektir. Koi balığı, Japon kültürünün en önemli simgelerinden biridir. Kaplan gücü ve asaleti, flamingo zarafeti temsil eder. Arılar emek ve sadakati, kaplumbağalar zamanın gizemini anlatır. Siz de sevdiğiniz hayvan figürünü sitemizdeki kusursuz kolye tasarımları arasında bulabilirsiniz.

El Yapımı Hayvan Figürlü Kolye Modellerinde Eşsiz Detayları Keşfedin

Sevdiğiniz hayvanın kolyesini takarken eşsiz tasarım farkını yaşayabilirsiniz. El yapımı hayvan figürlü kolye modellerimiz doğanın kusursuz estetiğini yansıtır. İnce işçilikle sanatsal tasarımı bir arada sunar. Seri üretim figürlü kolyeler kısa zamanda formunu kaybederken el yapımı birinci sınıf kalite özel tasarım kolyeler ömür boy size eşlik eder. Her gün takmaktan memnun olacağınız birbirinden şık hayvan figürlü tasarımlı kolyeleri sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kolyede kullanılan gümüş, doğal taş gibi malzemelerin detaylarına bakabilirsiniz. Orijinal ürün garantisiyle sevdiğiniz hayvanın mükemmel bir yansımasını taşıyabilirsiniz. Kedileri çok seviyorsanız Opal Taşlı Kedili kolye modelimizi tercih edebilirsiniz. Sıradan kedili kolyelerden çok farklı olarak opal taşın büyüsünü kedi figüründe görebilirsiniz. İncili balık kolye zarif İtalyan tarzını yansıtan bir modeldir. Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor tasarımımıza göz atarak farklı tarzda hayvan figürlü kolye tercih edebilirsiniz. İncili Kelebek Gümüş kolye ile romantizmi ve naifliği yaşayabilir İtalyan tarzda Beyaz Güvercin kolye ile barışı ve sevgiyi kucaklayabilirsiniz.

Günlük Kombin Şıklığını Tamamlayan Hayvan Figürlü Kolye Modelleri

Her zaman takmak istediğiniz size özel bir kolyeniz olsun istiyorsanız hayvan figürlü özel tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Ay ve Kedi kolye modeli sıradan günlerde bile şık bir detay olarak iyi hissetmenizi sağlayacak bir modeldir. Nazar boncuklu fil kolye kötü enerjilere karşı doğal bir kalkan olurken şık tasarımıyla günlük şıklığınızı tamamlar. Minik Seçeler her gün baktığınızda iyi ki bu kolyeyi takıyorum diyeceğiniz şirin mi şirin bir tasarımdır. Teddy Bear Gümüş kolye tatlı ayıcık konseptini şık tasarımla sunar. Doğal ve farklı tasarımıyla Tavşan Kolye tarzınızdaki en çekici detay olabilir. Hayvan figürlü kolye modelleri arasından her gün takabileceğiniz mutsuz olduğunuzda bile yüzünüzü güldürecek modeli bulabilirsiniz. Zarif Kuğu Kolye tercih ederek narin ve romantik duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz. Günlük kombinlerinize kusursuz bir şıklık katacak hayvan figürlü kolyelerimiz el yapımı birinci sınıf ürünlerdir. Siz sipariş verdiğinizde sizin için özel olarak hazırlanır. Sizi yansıtan hayvan figürünü seçip ücretsiz kargo, indirim gibi ayrıcalıklardan yararlanarak kolaylıkla sitemizden sipariş verebilirsiniz.