1 2 >

Harfli Kolye

Günümüzde kişiye özgü ve özel çalışmalar, tasarımlar, özellikle de el yapımı takı ve aksesuarlar daha çok tercih ediliyor. Kolyeler gibi bazı takılar, zamandan bağımsız yaş veya cinsiyet gözetmeksizin rahatlıkla herkesin kullanabildiği parçalardır. Kişiye özgü takı grubunda olan harfli kolyeler, kendimizi ve sevdiklerimizi en özel hissettiren aksesuarlar olurlar. Sevdiklerinizin isimlerinin baş harfinden oluşan bu kolyeler, onları yanınızda gibi hissettirir. Harfler her zaman isimlerin baş harfinden olmak zorunda değildir. Sizin ikinci adınız, sizin kendinizle özdeştirdiğiniz takma adınız da olabilir. Sevdiğiniz kişinin, hatta sizin için anlamlı olan her şeyi, bir harf üzerinden, üzerinizde şık bir aksesuar olarak taşıyabilirsiniz. Bu yönüyle harfli kolyeler oldukça gizemli bir hava yaratır. Sizin için derin anlamları bulunan harfli kolye kullanmak zaman zaman en değerli taşları takmaktan bile derin hislere sebep olabilir. Harfli yüzük, harfli bileklik takılarınız varsa bunları kolye ile bütünleyerek çok kuvvetli bir tarz yaratabilirsiniz.

Harfli Kolye ile Sanat Eserini Kendin Yarat

Harfli kolye seçerken, mevcut takı ve aksesuarlarınızda en çok tercih ettiğiniz malzemeleri gözden geçirmenizde fayda vardır. Altın takılarınızla, altın kaplamalı kolyeleri, gümüşlerinizle gümüş kolyeleri, değerli taşlarınızla, yarı değerli taşlardan yapılan kolyeleri rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Harflerin, dolayısıyla harflerden oluşan isimlerin bir enerjisi ve kişiye de etkisi vardır. Sizi enerjik tutan, iyi etkileyen, harflerden oluşan, çok farklı model ve tasarımlar mevcuttur. Sade tasarımlar sevenler için, zarif bir zincir ve minimal ebatlarda harf ucu tercih edebilirler. Harfler sadece kolyenin orta merkezinde değil, daha farklı merkezde sabit de olabilir. Ayrı iki harfin yer aldığı kolyeler ile sevdiğinizi boynunuzda bir tutabilirsiniz. Ayrı iki harfin, yan yana durduğu arka plan tasarımlı kolyeler ile vurguyu daha da artırabilirsiniz. Harf ucuna başka boncukların, taşların ve şekillerin eşlik ettiği, birden fazla kolye takmış gibi olan harfli kolye modelleriyle bir taşla çok kuş vurabilirsiniz.

Harfli Kolyelerle Gizem, Şıklık ve Hareketlilik Sizin

Çeşitli modellerde üretilen, değerini ve modasını hiç yitirmeyen harfli kolyeler, takı tercihleri listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Harfli kolye tasarımları, sade bir kıyafeti bile, tüm gizemiyle bir anda şık ve gösterişli kılabilir. Zarafetinize, şıklığınıza ve tarzınıza hizmet etmek üzere tasarladığımız kolyelerde birbirinden farklı seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Gümüşün parlak renginin yanı sıra pembe altınla kaplanmış tasarımları doğal taşlarla veya Swarovski taşlarla tasarlıyoruz. Geniş ürün koleksiyonumuzda geniş seçenek alternatifi ile aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Harfli kolyelerle şöyle bir oyun da yaratmanız mümkün, her gün bir harf takarak, karşı tarafın kelimeyi bulmasını isteyebilirsiniz. Sizce de denemeye değmez mi? Harfli kolyelerin fiyatları, gümüş, altın kaplama oluşuna, kullanılan taşların özelliklerine, model ve tasarıma göre farklılık gösterir. Sayfamızda sizi temsil eden bir harf mutlaka vardır.