$110.07 KDV Dahil
$135.75 KDV Dahil
$110.07 KDV Dahil
$135.75 KDV Dahil
$30.82 KDV Dahil
$47.70 KDV Dahil
Tükendi
$28.62 KDV Dahil
$34.49 KDV Dahil
Tükendi
$22.01 KDV Dahil
$25.32 KDV Dahil
1

Gümüş Zincir

Çok değerli bir element olan gümüş takı tasarımlarının vazgeçilmezidir. Anti alerjenik ve anti bakteriyel özelliği olan gümüş eski çağlarda hastalıkların tedavisinde kullanılıyordu. Hatta gümüşün ilk antibiyotik madde olduğuna dair düşünceler de var. Biz de bu değerli elementi eşsiz tasarımlarla takı modellerimizde kullanıyoruz. Gümüşün kalitesi ise oldukça önemli. Gümüşten tasarlanan takıların şık ve dayanıklı olması için birinci sınıf gümüş kullanılması gerekiyor. Gümüş zincir modellerimizde birinci sınıf saf gümüş kullanıyoruz. Böylece uzun yıllar şıklığını ve formunu kaybetmeden size eşlik ediyor. Bu tarz zincirlerin form ve renk olarak tercih edebileceğiniz farklı modelleri bulunuyor. Sitemizden birinci kalite orijinal gümüş zincir modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Özel Tasarım Gümüş Zincir Modellerinde El İşçiliği Farkı

Biz el yapımı özel tasarım takıların sırrının özenle seçilen malzeme, el ustalığı ve tasarım sanatının inceliklerinde yattığını biliyoruz. Bu nedenle de gümüş bir zincir tasarlarken kusursuz el işçiliğiyle yüksek kalite gümüş malzemeyi mükemmel şekilde işliyoruz. Gümüşten tasarlanmış zincir tercihinizi altın kaplama olarak da yapabilirsiniz. Rose renkte ya da gold renkte zincir tercih edebilirsiniz. Değerli taşlarla işlenmiş özel tasarım gümüş kolyelerimize göz atabilirsiniz. Gümüşün büyüsünü değerli taşlarla parlatıyoruz. İncelikli gümüş işlemeler sıradan zincir tarzına meydan okuyor. İstediğiniz kolye ucuyla uyum sağlayacak gümüşten bir zincir bulabilirsiniz. Gümüş zincirler çok fonksiyonludur. Her zaman kurtarıcı takı parçalarıdır. Dilediğiniz renkte ve tasarımda zincir modellerini orijinal ürün garantisiyle sitemizden sipariş edebilirsiniz. El işçiliği ve birinci sınıf malzeme farkını her detayda görebilirsiniz. Ürün açıklamasına bakarak gümüş ayarını, kaplamasını ve diğer özellikleri detaylı olarak görebilirsiniz. Sipariş verirken sipariş notu kısmına istediğiniz zincirle ilgili özel detayları belirtebilirsiniz.

Gümüş Zincir Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takılarınızı farklı kombinasyonlarda kullanmak istiyorsanız işlevsel bir gümüş zincir tercih etmelisiniz. İnce zincirler farklı kolye uçları için uygun olabilir. Günlük hayatta kombinlerinizde sade renkler tercih ediyorsanız rose altın kaplama zincir seçebilirsiniz. Daha sportif giyiniyorsanız gümüş rengi uygun olacaktır. Gümüşten tasarlanmış zincir seçiminde en önemli kriter gümüşün kalitesi ve tasarımıdır. Birinci sınıf gümüş parlaklığını ve kalitesini asla kaybetmez. Sitemizde yer alan gümüş zincirler birinci sınıf gümüşten el yapımı zincirlerdir. %100 orijinal ürün kalitesiyle firmamızdan güvenle zincir ve takı modelleri sipariş edebilirsiniz. İtalyan pullu gümüş bir zincir en popüler tasarımlarımız arasında yer alır. Şık ve farklı bir model arıyorsanız İtalyan pullu tasarıma göz atabilirsiniz. Gümüş ve değerli taşların ahengini yansıtan özel kolye tasarımlarımız da ilginizi çekebilir. Zincir seçiminizi yaparken garantili ürün ayrıcalığımızı yaşayabilirsiniz. El yapımı bu zincirler her zaman çok daha kaliteli ve farklı olacaktır. Alerji yapmayan yüksek kalitede gümüş kolye modellerimizi güvenle takabilirsiniz. Uzun yıllar hiç bozulmadan aynı şıklıkta gümüş kolye ve zincir modellerimizi kullanabilirsiniz.