$14.68 KDV Dahil
$16.88 KDV Dahil
1 2 3 ... 15 >
 • Kolye Modelleri ve Çeşitleri
  Takılar hanımların vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Özel günlerde veya günlük hayatta bir hanım mutlaka takı takarak güzelliğini tamamlar. Bu takı bazen bir yüzük veya küpe bazen ise bileklik, saat veya kolye olabilir. Farklı ürünlerden üretilen bir sürü takı çeşidi vardır. Bazı takılar daha az maliyetli ürünlerden üretilip kısa ömürlü olurken, bazı takılar ise değerli taşlarla bezenip çok uç fiyatlara mal olabilmekte. Aksesuarların sahte veya kalitesiz malzemeden üretilmesi ise başlı başına bir sorun. Özellikle cilt ile birebir temas halinde olan bu ürünlerin kaliteli malzemeden seçilmesi önemlidir. Kalitesiz malzeme kullanımı ciltte alerjik sorunlara yol açabilir. Bu yüzden ister online ister mağazadan, ister gerçek malzeme ister imitasyon olsun alacağınız aksesuarlarda kullanılan ürünlerin kalitesi çok önemli.
 • Taşlı Kolyeler
  Kolyeler pek çok farklı çeşitte üretilip satılan ve en çok kullanılan aksesuarlardandır. Özellikle şık görünümün tamamlayıcısı olan taşlı kolyeler en çok rağbet gören kolyeler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Taşlı Kolyeler uç kısmında farklı ve özel taşların kullanıldığı zarif ürünlerdir. Firmanın bu konuda size sunduğu farklı kolye Modelleri vardır. Bunlardan bir kaç en popüler olanları şöyle sıralayabiliriz. İtalyan Cameo taşlı, mavi quartz taşlı, yeşil doğal taşlı, zirkon ve sedef taşlı, doğal taşlı, mistik topaz taşlı, opal taşlı, pembe quartz taşlı ve daha pek çok taşlı kolyeyi firmanın internet sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu kolyeler el işçiliği veya fabrikasyon üretime göre de gruplandırılmaktadır.
 • Şekillerine Göre Kolyeler
  Her bir aksesuar farklı tarzların tamamlayıcısı olmanın yanı sıra zarafetin ve şıklığın da yansıması olarak buluşmakta insanlar ile. Kolyeler diğer aksesuarlara göre boyun kısmındaki geniş yerlerine göre şıklığın en önemli parçası olduklarını gösterir. Model ve şekil olarak fazlaca kolye bulmak mümkündür. Fakat sizi siz gibi anlatan, şıklığınızın zarafetine zenginlik katan doğru kolyeyi boynunuzda sergilemek için her ayrıntısı uyumlu ürünleri tercih etmelisiniz. Su damlası, mineli göz kolyesi, yıldız kolye, deniz kabuğu, kedi, nazar boncuğu, fil kolyeler şekillerine göre kolyeler gruplandırmasının önemli parçaları arasında sayılabilir. Bu Kolyeler yine değerli taş ve gümüş kullanımları ile zenginleştirilmiş modellere sahiptir.
 • El Yapımı Kolyeler
  Kolyeler ve tüm takılar kullanılan malzeme kadar yapılışı ile de farklı boyuta geçen ürünlerdir. Özellikle el işçiliği kullanılmış ürünleri asla ve asla değeri ve görünümü diğerleri gibi olmaz. El işçiliğinde ince ince dokunan her bir ayrıntı Kolyelere farklı bir şıklık ve zarafet katmaktadır. Firmanın bu kategoride örnek verebileceğimiz ürünleri şöyle sıralayabiliriz. Mardin ve Trabzon hasır örmeleri, çini motifli Kolyeler, el yapımı vintage kolye el yapımı diğer modeller sizlerin beğenisine sunulmuştur. El emeği ile yapılan tüm bu kolyeler sizlere zarif birer aksesuar olarak eşlik edecektir. Ürünlerin fiyatları tasarım özelliklerine göre daha uygun olması da sizlerin bu ürünleri rahatlıkla kullanmanıza neden olmakta. El yapımı kolyeler özel işçilik ve ince bir tasarım örneği olarak tüm beğenileri üzerine toplar.
 • Harfli ve İsimli Kolyeler
  Özel tasarım alba isim kolye, üç harfli kolye, hayat kısa kuşlar uçuyor kolye, dört isimli aile kolye, özel taşlı isim kolye, size özel tarihli kolye, büyük harf kolye, harfli askı kolye gibi pek çok özel tasarım harfli ve isimli kolyeler de siteden beğenebilir ve satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize armağan edeceğiniz bu muhteşem tasarım ürünler şıklığınızda sevginizin birer simgesi olarak eşlik edecek. En özel anlarda en sevdiklerinizi yanınızda taşımanın muhteşem bir yolu olan isimli Kolyeler özel tasarımları ile sizlerin ve herkesin beğenisini kazanacak.
 • İtalyan Cameo Kolyeler
  Farklı ve özgün tasarımları ile dikkat çeken İtalyan Cameo Kolyeler en çok tercih edilen ürünler sıralamasında ilk sıraları almaktadır. Peri masalı İtalyan Cameo, İtalyan taşlı el yapımı, üç sıralı İtalyan Cameo, İtalyan Cameo güvercin, balıksırtı İtalyan, İtalyan incili, İtalyan kuşku ve Lady Kolyeler de yine bu sınıftaki Kolyelere örnek muhteşem tasarımlardır. Daha birçok farklı tasarım içeriği olan bu gurup özel tasarımları ile sizleri büyüleyecek işçiliğe sahip.
 • Özel Tasarım Kolyeler
  Özel tasarım kolyeler ile şıklık ve zarafetinize eşsiz olmayı eklemek için tercih edebileceğiniz pek çok farklı ürün çeşidi sizleri bekliyor. Özel tasarım göz formları kolye, özel tasarım çiçek figürlü, baget taşlı özel tasarım kolye, özel tasarım dantel gümüş kolye, özel tasarım roman rakamı kolye çok tercih edilenlerdendir. Aynı zamanda özel tasarım dört isim alba kolye, özel tasarım taşlı isimli kolye, özel tasarım yıldız kolye, özel tasarım tek harf veya üç harf madalyon kolye, özel tasarım monte carlo kolye bu gruptaki Kolyelere örnek verilebilir. Bu Kolyeler kişiye özel tasarımları ile dikkat çekerken simgesel olarak vazgeçilmez parçalarınız olacaktır.
 • Baget Taşlı Kolyeler
  Kolyelerde ve diğer tüm takılarda baget taşın kullanılması da daha şık modellerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu Kolyeler baget tarzın izlerini taşırken şık tasarımları ile ön plana çıkmakta. Baget taşlı kolyeler, baget taşlı özel tasarım kolye, baget taşlı elegan kolye, baget taşlı kelebek gümüş kolye, baget taşlı zarif suyolu, baget taşlı kelebek kolye, baget taşlı opal kolye, baget taşlı İtalyan şans kolye, bu guruba örnek verilebilen tasarımlardır. Baget taşın kendine özgü şıklığı özel tasarımlar ile birleşince pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.
 • Svarowski Kolyeler
  Pek çok farklı tarz ve modelde Kolyelere Svarowski Kolyeler de dâhil olmuştur. Özel taşlı bu kolyeler şık tasarımları ile alıcı bulmaktadır. Svarowski taşlı lila kolye, Svarowski yeşil taşlı kolye, Pink kristal Svarowski kolye, mavi taşlı Svarowski kolye, Svarowski mor salkım kolye, Svarowski kristalli uzun, Svarowski multicolor kolye, swarovski kristal üçtaşlı kolyeler de bu grubun öne çıkan önemli ürünleridir.
 • Kolyelerin Tasarımları
  Kolyeler en önemli ve en çok tercih edilen aksesuarlardandır. Farklı tasarım ince dokunuşlar ile üretilen tüm modeller birçok kişinin özel tercihi olmuştur. Kolyeler özel tasarım ve kullanılan orjinal taşları ile de öne çıkan pek çok modele sahip. Gümüş kullanılan modelleri de mevcut olan bu ürünler şıklığın vazgeçilmez ürünleridir. Kolyelerin farklı dizaynı da sitenin farkını ortaya koymaktadır.