$12.47 KDV Dahil
$14.68 KDV Dahil
$9.17 KDV Dahil
$13.57 KDV Dahil
$16.14 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
$16.88 KDV Dahil
$19.81 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
$16.14 KDV Dahil
$19.81 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
1
 • Halhal Model ve Çeşitleri
  Takılar insanlar için özellikle de bayanlar için çok önemli aksesuarlardır. Hanımlar şıklıklarını takıları ile tamamlamaktadır. Birçok hanım kolye, küpe, bilezik ve bileklik gibi aksesuarlar ile şıklığınıza şıklık katmaktadırlar. Aksesuar seçimi yaparken mutlaka kaliteli ürünlerden tercih yapmanız önemli noktalardan bir tanesidir. Bunun sebebi de takılar direk cilt ile temas halinde olduğu için kalitesiz olan takı cildinize zarar verebilir. Ayrıca şık bir görüntü kesinlikle kaliteli bir takı ile mümkündür. Takılar farklı birçok maddeden yapılmaktadır lar. Satın alırken birçok özelliğe sahip olan takılardan sizin tarzınızı yansıtacak olanı tercih etmeniz doğru karar olacaktır.
 • Halhal Takılar Hangi Hammaddelerden Üretilmektedir
  Takılar pek çok farklı hammaddeden üretilmektedir. En değerli olan takılar ise altın, pırlanta, gümüş ve doğal taşların kullanıldığı takılardır. Tarzınızı yansıtacak bir takı seçerken yapıldığı hammaddeye de dikkat etmeniz önemli olacaktır. Altının pek çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Beyaz altın, kırmızı altın, sarı altın, siyah altın, altın çeşitleri arasında en sık kullanılanlardır. Altın geçmişten günümüze geleneksel ve modern takılar da sürekli olarak etkisini gösteren bir üründür. Özellikle son zamanlarda daha çok dikkat çeken pırlanta da yine değerli takılar arasında olan ürünlerdendir. Bunun dışında pek çok hanım gümüş takıları tercih etmektedir. Çünkü gümüş takılar insanlara daha spor ve modern bir görünüm katmaktadır.
 • Halhal  Şık Takı Çeşitleri
  Takı denince akla birçok farklı ürün gelmektedir. Bilezik, kolye, küpe, yüzük ve bileklik, gibi ürünler takılar arasında en sık kullanılanlardır. Ayrıca insanlar saçlarında veya ayak bileklerinde veya piercing şeklinde de takı kullanmaktadırlar. Kullanılacak olan takılın tarzınızı yansıtacak bir ürün olması önemli olduğundan bahsetmiştik. Buradaki seçime etki eden faktör takı üzerinde veya hammaddesinde kullanılan malzemenin de sizin açınızdan hem kullanışlı hem uygun olmasıdır. Takı tercihi yaparken nerede kullanacağınız da önemli bir etkendir. Herhangi bir davete giderken kullandığımız takı ile bir düğüne giderken kullandığımız takı birbirinden farklı özellikler taşımaktadır. Ayrıca giyim tarzınıza uygun takı tercihi de önemli noktalardan biridir. Eğer sportif bir şekilde giyindiğini zaman takı kullanmak istiyorsanız daha çok deri detayları olan daha az taşlı takılar tercih etmelisiniz. Fakat daha şık abiye bir kıyafet ile takı tercih edeceksiniz taşlı ve zarif hatta özel tasarım takılardan tercih edebilirsiniz.
 • Halhal Tasarımlarının Büyüleyen Zarafeti
  İnsanların kullanmış olduğu klasik takılar dışında bir de halhal kullanımı yaygınlaşmıştır. Halhallar; Hint kadınlarının ve geçmişte Anadolu’nun bazı yörelerinde yaşayan kadınlarının kullanmış olduğu takılardan esinlenerek günümüze de etkilerini gösteren ürünlerdir. Ayak bileği ve baldır kısmına takılan halhallar bir nevi bilekliktir. Halhallar kullanılmış olduğu malzemelere göre farklı tarzlarda farklı anlamlar ifade edebilmektedir. Parmak arası deri sandalet ile takılacak halhal ile şık bir ayakkabı da kullanılacak halhal birbirinden farklı özellikler taşımaktadır. Deniz kenarındaki bir partide kullanacağınız halhal ile bir düğünde kullanacağınız halhal yine farklı özelliklere sahip olmalıdır.
 • İpek İpli Gümüş Dolama Halhal
  İpek ipli gümüş dolama halhal farklı tarzıyla ve kaliteli malzemesi ile özel işçiliği birleştirilerek üretilmiş olan bir halhal modelidir. Ayak bileklerinizde zarafetin göstergesi olacak olan bu takıyı kullanmanız şıklığınızı farklı bir boyuta taşıyacaktır. Üründe kullanılan İpek iplik takının ayağınızı tam olarak sarmasına yardımcı olmaktadır. Gümüşün katmış olduğu şıklıkla beraber birleşen İpek iplik bileğinizde tüm zarafetiyle duracaktır.
 • Altın Yaldızlı Göz Figürlü Halhal
  Altın yaldız halhallarda kullanılan birçok farklı ürün seçeneği arasında en öne çıkandır. Ayaktaki şıklığa altın yaldız ayrı bir boyut kazandırmaktadır. Bu yüzden halhallar da genel olarak altın yaldız tercih yapılmaktadır. Altın yaldızlı göz figürlü halhal tarihin modernize edilmiş geleneksel görünümünü sizlere yaşatmaktadır. Göz figürü birçok takı çeşidinde kullanılan bir figürdür. Kolyelerde, küpelerdeki, bilekliklerde, yüzüklerde kullanılan bir figür olarak da ayrı bir güzellik ortaya çıkarmaktadır.
 • Kum İncili El Yapımı Tel Sarma Halhal
  Tel Sarma Halhal ayak bilekliğinin asıl yapısı olan gelenekselliği destekleyen bir katkısı vardır. Tel sarma pek çok çeyiz işinde ve geleneksel işlemelerde tercih edilen birer sanattır. Halhallar da tel sarmanın tercih edilmesi de bu özelliği ön plana çıkarmaktadır. Özellikle modernize edilmiş geleneksel takılar arasında kum İncili el yapımı tel sarma halhal görmek mümkündür. Birçok kişi bu hal halı zarafeti Karşısında kayıtsız kalmayarak kombinlerini onunla tamamlamaktadır.
 • Multi Color Gümüş Halhal
  Gümüş halhal denince akla genel olarak sade renkli olan halhallar gelebilmektedir. Fakat el yapımı ve muhteşem designer tarafından Dizayn edilen halhallar multi-color özelliği kullanılarak da üretilebilmektedir. Multi-color Gümüş Halhal içermiş olduğu Farklı renkleri ile her kıyafet ve her tarza uygun kullanım sağlamaktadır. Bu yüzden pek çok kişinin Gümüş Halhal tercihinde Multi Color özelliği aramaktadır.
 • İnci ve Deniz Kabuklu Halhal
  Son dönemlerde özellikle yaz aylarında kır düğünleri öne çıkan büyük davetlerdir. Pek çok kişi kır düğünlerini deniz kenarında veya havuz kenarında veya herhangi bir göl kenarında yapmaktadır. Bu tarz yerlerde düğüne giden kimseler genelde daha salaş ve daha kıyafetlerle şıklık yakalamaya çalışmaktadır. Yakalamaya çalışılan Bu Tarzın en önemli parçası ise tartışmasız halhaldır. Bu konseptte uyabilecek halhalları örnek olarak İnci ve deniz kabuklu halhal tercihleri oldukça yaygındır. Konsepte uygun bir şıklık yakalamak isteyen kimseler deniz kenarındaki bir davette veya bir partide veya bir düğünde ayak bileklerine takmış oldukları Deniz kabuklu halhallar ile muhteşem görünümlere sahip olabilmektedirler.
 • Nazar Boncuklu Halhal
  Nazar boncuklu Halhal yine birçok kişinin tercih ettiği halhal modelleri arasındadır. Ve toplumumuzda nazara olan inanç ile yaygınlaşan nazar boncuğu kullanımı halhal tasarımlarında sıkça yer almaktadır. İnsanlar kullanmış oldukları halhallar da nazar boncuğunu görmekten oldukça memnun lardır. Takı sektörünün birçok kategorisinde nazar boncuğu kullanılmaktadır. Gerek tatlılığı gerek ise takılarda olan uyumundan dolayı nazar boncuklu halhal tercihi yapılmaktadır.