$14.68 KDV Dahil
$16.88 KDV Dahil
$31.92 KDV Dahil
$34.85 KDV Dahil
$30.82 KDV Dahil
$34.85 KDV Dahil
1 2 3 4 >

El Yapımı Kolye

Güzelliğinize güzellik katacak el yapımı kolye tasarımlarımızda sanat ve zanaat estetiğini bir arada bulabilirsiniz. İnce el işçiliği ile tasarlanan kolye modellerimiz her detayda özgün tasarım farkını ortaya koyar. El yapımı demek kesinlikle incelik ve estetik demektir. Seri üretim takılarda asla yakalanamayan özgünlük el yapımı takılarda belirgindir. Bu nedenle de tarzını her detayda ortaya koyanların tercihi her zaman el yapımı takılardır. İncelikli tasarımlar emeğin gücünü ve şıklığını ifade eder. Makinelerin asla yapamayacağını maharetli eller yapar. Kaliteli birinci sınıf malzemeden sanatsal tasarımlarımızı maharetli ellerin ustalığı ile kusursuz hale getiriyoruz. El yapımı kolye modellerimizi incelerken sanat ve zanaatın mükemmel uyumunu net olarak görebilirsiniz.

Kusursuz Sanatsal Tasarımla Fark Yaratan El Yapımı Kolye Modelleri

Minik bir serçenin tüm yaşam sevincini yansıtan Minik Serçe kolye modelimiz, ince el işçiliğinin en güzel örneklerinden biridir. Sanatın ruhunu ve emeğin zarafetini taşıyan Gökyüzü kolye tasarımı kesinlikle moda ezberlerinin çok ötesinde bir şıklık sunar. Dövme Gümüş Göz kolye nazar kolyeleri arasında geleneksel ve modern tasarımı yansıtan eşsiz bir kolyedir. El yapımı olan kolye tasarımlarımız arasında yer alan Koi Balık kolye, mistik Japon tarzını şık detaylarla yansıtır. Zümrüt Taşlı Antik Roma kolye tasarımı, antik Yunan mitlerinden ilham alan çok şık bir parçadır. Özel tasarım şans kolyesi kötü enerjilere karşı sizi koruyacak tüm simgeleri harika bir tablo olarak sunar. Salkım Göz gümüş kolye el işçiliğinin sanatsal tasarımla parladığı nadir modellerden biridir. Zeytin Dalı kolye, doğanın naif güzelliğini zarif detaylarla yansıtır. Bereket kolyesi ince ince işlenmiş bereketi simgeleyen detaylarla süslenmiştir. Neon Deniz Kabuğu kolye denizlerin sonsuz huzurunu yansıtırken karanlıkta parlayarak eşsiz bir estetik yaratır. Hiçbir yerde olmayan tarzınıza eşsiz bir dokunuş yapacak el yapımı kolye modellerimizi sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarlanan El Yapımı Kolye Nasıl Sipariş Edilir?

Tüm el yapımı kolye modellerimiz kişiye özel olarak tasarlanır. Yani siz beğendiğiniz modeli seçtiğinizde model sizin için 4 ila 6 gün içinde özel olarak yapılır. Bu tarz kolyeler farklı sanatsal ve geleneksel hikâyelerden ilham alır. Bahar Dalı kolye geleneklerimizden ilham alırken İtalyan Lady Kuşlu Cameo kolye, İtalyan sanat tarzından ilham alan kolye tasarımıdır. Her bir tasarımda ince el işçiliğinin zengin stil farkını görebilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarladığımız el yapımı olan kolye siparişini sitemizden kolaylıkla verebilirsiniz. Beğendiğiniz kolyeyi sepete ekledikten sonra sipariş notuna özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. El yapımı kolyeniz işçilik ve tasarım detaylarına göre belli bir süre içinde size özel olarak tasarlanır. Bu özel parçaları kullanırken kendinizi kesinlikle özel hissedersiniz. İndirim avantajları, ücretsiz kargo, %100 orijinal ürün garantisi gibi ayrıcalıklardan yararlanarak eşsiz bir özel tasarım kolye sahibi olabilirsiniz.