$52.83 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Doğal Taş Kolye

Doğal taşlar insanlık tarihi boyunca mistik anlamlarla hayata eşlik etmiştir. Bazı özel taşların şifalı etkileri olduğu tüm toplumlarda farklı şekillerde anlatılır. Doğal taş kolye tasarımlarımızda orijinal doğal taşlardan el işçiliği ile kusursuz estetiği sunuyoruz. Doğal taşların gerçekten istenen etkiyi sağlaması için orijinal olması gerekir. Her bir doğal taşın enerji alanı farklıdır. Özel tasarım kolyelerimizde kullandığımız tüm taşlar orijinaldir. El işçiliği ile doğal taşları muhteşem kolye tasarım detaylarına dönüştürüyoruz. Değerli doğal taşlar nadir bulunan taşlardır. Örneğin, opal taşı vücut ısısına göre renk değiştiren çok özel bir doğal taştır. Doğal taş kolye tasarımlarımızı incelerken taşların özelliklerini bilerek daha anlamlı seçimler yapabilirsiniz.

Doğal Taş Kolye Tasarımlarında Kullanılan Taşların Özellikleri

Panzehir taşı olarak da bilinen opal taşı ışıklı bir yapıya sahiptir. Bağımsızlık ve özgürlüğü simgeleyen opal taşı negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürür. Şifalı bir taş olarak böbrek hastalıklarına, göz hastalıklarına iyi geldiği düşünülür. El yapımı dövme gümüşten tasarladığımız Opal Horn Kolye şık görünümü ve şifalı özellikleri sanatsal tasarımda buluşturur. Opal taşlı gümüş kolye modellerimiz kötü enerjilere karşı doğal koruma kalkanı oluşturur. Doğal taş kolye tasarımlarımızda öne çıkan bir değer değerli taş olan turmalin taşı kötülüklerden koruyan ve şans getiren bir taş olarak bilinir. Eski Mısırlılar turmalin taşının gökkuşağının altından geçtiğine inanmaktaydılar. İnci turmalin gümüş kolye modelimiz zarif bir model olarak günlük enerjiyi dengelemek için takılabilir. Turkuaz taşı olarak da bilinen firuze taşı şifalı taşlar arasında en güçlü olanlardan biridir. Bağışıklık sistemini güçlendirme, kaygıları azaltma gibi özellikleri vardır. Firuze mercan kolye tasarımımız el yapımı pembe altın kaplama çok şık bir doğal taş kolye tasarımıdır.

Doğal Taş Kolye Seçimini Kolaylaştıracak İpi Uçları

Doğal taşların büyüsünü her gün hissetmek istiyorsanız kendi enerjinize göre doğal taş kolye tercih etmelisiniz. Bu taşların şifalı özelliklerini ve enerji alanlarını bilerek çok daha güzel seçimler yapabilirsiniz. Firmamız orijinal opal taşlar, firuze taşlar, turmalin taşlar, sedef taşlar gibi değerli taşlara orijinal haliyle ulaşma olanağı sunar. Sitemizde incelediğiniz tüm doğal taş ile tasarlanmış kolye modelleri hakiki değerli taşlardan el işçiliği ile tasarlanır. Seçiminizi yaparken yukarıda bahsettiğimiz taş özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Firuze taşı özellikle kronik hastalıkları olan kişilere iyi gelecek bir taştır. Opal taş duygusal dengesizlikleri olan kişiler için mükemmel bir dengeleyici enerji sunar. Sedef taşı vücudun toksinlerden arınmasına yardımcı olurken pozitif enerjinin artmasını sağlar. Deniz sedefi göz kolye tasarımı her gün şifasından yararlanabileceğiniz bir tasarımdır. Zümrüt taşı depresyona iyi gelen yaşam sevincini arttıran bir doğal taştır. Olumlu enerjileri davet etmek için zümrüt taşlı antik Roma madalyon kolye çok şık bir seçim olabilir.