İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

myprecious.com.tr'den satın aldığınız ürünler elinize ulaştığında fotoğrafların gösterebildiğinden çok daha güzel olduklarını fark edeceksiniz! 

Bununla birlikte, Myprecious.com.tr’da satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı kargo ücreti düşülmüş şekliyle geri alabilirsiniz. 

myprecious.com.tr  üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında Web sitemiz ve mağazamızdan değiştirebilirsiniz.

 


Yapacağınız alışverişlerde taşıma ücretleri tarafınıza ait olmak üzere 1 yıl süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır.

Tüketicinin  özel istek ve talepleri (kaplama rengi, özel ölçü , harfli ve isimli kişiye özel ürünler) uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca hijyen koşulları nedeniyle küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak ve ödemesi yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV'si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez. 

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

 

 İade ve değişimler için kargo adresimiz;

 Alıcı kısmına "Fulya Karabey" yazılmalıdır. 

Adres: Yeşilköy mah. Naima sk. 12/1 - 2 Yeşilköy-Bakırköy/İstanbul

  0545 925 2016