Yeni Yıla Damgasını Vuracak Özel Tasarım Takı Modelleri

Takı Modelleri

Yeni yılın gelmesiyle birlikte moda, aksesuar, takı gibi pek çok ürünlerinde en tarz ve en gösterişli modelleri gözümüze çarpmakta. Özellikle takılara duyulan ilgi bir hayli fazladır. Gerçek pırlanta ya da imitasyon olan her türlü takıya önem veren kadınlar 2020 takı modellerini araştırmaya başladılar. Kuyumcu vitrinlerini ya da internet sitelerini süsleyen bayan takı modelleri set ya da tek parça halinde satışa sunuluyor. Özel tasarım takılar genelde kolye ve küpe ikilisinden oluşmaktadır. Ancak isterseniz yüzük, bileklik gibi takıları dâhil edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz özel tasarım olan tek parça halindeki takıları tercih edebilirsiniz. 

                                    

 

2020 Takı Modası 


 

Kadınların vazgeçilmez aksesuarları olan takılar tek ya da set halinde kullanılabilir. Her sene birbirinden farklı modeller ile satışa sunulan takılar bu yılda yine en gösterişli ve klasik modelleri ile karşımıza çıkmakta. Kadınların gündelik hayatta ya da özel gecelerde kullanacağı takı çeşitleri parlayan taşlar ile göz dolduruyor. Modayı yakından takip eden kadınların dergilerde ya da internet sayfalarında en çok baktığı yerler takı sayfalarıdır. Çünkü modaya ayak uydurmak ve yakından ilgilenmek bir tutkudur. Son dönemlerde swarovski takı modelleri moda olmuş durumdadır. Hem fiyatının uygun olması hem de her ana özel modelde takıların olmasıyla birlikte oldukça ilgi çekmektedir. Kristal taşlarla üretilen bu takılar yeni yılın gözdesi olmayı başardı. 

  


 

En Tarz ve Şık Takı Modelleri

 

 

Takılar günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Sıradan bir günde dahi biz kadınlar küçük bir küpe ya da kolye ile kendimizi mutlu etmeyi başarabiliriz. Günümüzde artık takı modellerine duyulan yoğun ilgi ve istekle birlikte üreticilerde en şık ve havalı takıları satışa sunuyor. Örneğin; bir gece davetinde elbisenizi tamamlayan, ışıl ışıl küpeler veya uygun renkteki taşlı bir kolye ile gecenin en gözdesi olabilirsiniz. Gündüz davetlerinde genelde kadınlar göz yormayan ve çok fazla ışıltılı olmayan takı modellerini tercih ederler. Ayrıca spor kıyafetlerinizi üzerine takacağınız kolye ya da minik küpeler ile oldukça şık ve tarz olabilirsiniz. 


 

 

El Yapımı Takı Modelleri

  

 


El yapımı takılar her zaman daha fazla dikkat çekerler. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve estetik halde yapılmış olması kadınların talepleri arasındadır. Son zamanlarda trend olan el yapımı takılar kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi pek çok farklı renk ve modelleriyle karşımızda. Genelde nazar boncuğu, göz, kelebek, kar tanesi, denizatı gibi el yapımı takılar ilgi çekmektedir. Bu takılar altın kaplama ve gümüşten yapılır ve size özel olarak üretilir. Takılarınızı kullanırken özellikle kimyasal içeren ürünlerden koruyarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bazı yüzük modelleri sedef ve  zirkon taş kullanılarak yapılır ve oldukça göz alıcıdır. Ayrıca ayarlanabilir ölçülerde yaptırarak kendiniz parmağınıza göre ayarlayabilirsiniz. 

 


 


Etiketler: Takı Modelleri
Ocak 16, 2020
Listeye dön