Swaroski Koleksiyonu Ve En Yeni Modeller

Swaroski Koleksiyonu Ve En Yeni Modeller

Swaroski taşlar he ne kadar gerçek gibi dursa da aslında gerçek pırlanta değildir. Kristal taşlarla üretilen bu takılar özel kesimleriyle oldukça pürüzsüz ve muhteşem bir görünüme sahiptir. Her kadın özeldir ve kendine yakışan mücevherler ile daha da özel ve kusursuz görünmek ister. Gerçek pırlanta ya da mücevherler oldukça pahalı olduğu için bunu yerine altın kaplama ya da gümüşten yapılmış takıları tercih edebilirsiniz. Son zamanların gözdesi olan swaroski koleksiyonu en yeni ve tarz modelleriyle göz doldurmakta. İster takım olarak ister ayrı ayrı halde pek çok takı almanız mümkündür. El yapımı ve kristal taşlarda yapılmış bu takılar sizi oldukça zevkli gösterecektir. 

En Çok Tercih Edilen Swaroski Modelleri

Kadınlar takının hiç bir modeline hayır demez. Bu yüzden onlar için seçeceğiniz takı modelleri oldukça mutlu edecektir. Günümüzde hem şık hem de muhteşem detaylara sahip olan swaroski takılar en beğenilen modelleri ile karşınızda. Genellikle kristal taş, altın kaplama ve gümüşten yapılan modeller ilgi görüyor. Ayrıca swaroski kristal taşları farklı renkleriyle de oldukça beğeniliyor. Küpe, kolye, yüzük, bileklik gibi pek çok takıları uygun fiyata ve ömür boyu taş garantisiyle alabilirsiniz. Ayrıca hepsini takım halinde alarak da özel gecelerinizde gecenin yıldızı olabilirsiniz. Hem şık hem de klasik takıları tüm kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. 

Swaroski Takıların Bakımı

Her pırlanta ya da mücevherde olduğu gibi swaroski taşlarda da bakım önemlidir. Takınızı özellikle kimyasal ürünler olan çamaşır suyu, deterjan, krem, parfüm ve alkol gibi ürünlerden koruyarak temas ettirmemeye özen göstermelisiniz. Swaroski takınızı kir ya da toz gibi durumlarda nemli ve temiz bir bez parçası ile temizleyebilirsiniz. Ancak puslanan kristal taşları bir kuyumcuya götürerek bakım yapmasını isteyebilirsiniz. Swaroski kristal taşlar ömür boyu garantilidir. Bu yüzden takınızın zincirine zarar geldiyse bile yeni bir zincir ile tekrar kullanabilirsiniz. Kadınlar tarafından oldukça popüler olan bu takılar fazlaca rağbet görmekte. Bakımını yaparak ve zarar verecek ürünlere yakın tutmayarak uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  

Swaroski Takıların Fiyatları

Gerçek bir pırlanta, zümrüt gibi taşlar oldukça yüksek fiyatlardadır. Her kadının hayalini kurduğu ve kıyafetlerini tamamlamak istediği takıları fiyatlarından dolayı alamayabilirler. Fakat son zamanların trendi olan swaroski takılar gerçek pırlanta değildir. Kristal taşlar ile üretilmiştir ve özel kesim teknikleri uygulanır. Bu takıların fiyatları gerçeğe göre daha düşüktür. Gerçeğinden ayırt etmenin zor olduğu swaroski takılar oldukça pürüzsüz ve estetik bir görünüme sahiptir. İster takım olarak isterseniz de ayrı parça olarak alabilirsiniz. Şık olmak için illa gerçek pırlantalara ihtiyacınız yoktur.  Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı swaroski modelleri ile sizde yıldız gibi parlayabilirsiniz. Ayrıca gündüz ve gece davetleri ya da sıradan bir günde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Etiketler: Swaroski
Şubat 05, 2020
Listeye dön