Seni Seviyorum Anlamı Taşıyan Zarif Kolyeler

Kolye

Seni Seviyorum Anlamı Taşıyan Zarif Kolyeler

Kalp şeklindeki kolyeler "Seni Seviyorum" demenin en özel ve en zarif halidir. Sevgiyi en iyi ifade eden bu kalp şeklindeki kolyelerdir. Sevgi, aşk, tutku ve özlem duygularını aynı anda barındırır bu özel kalp şeklindeki kolyeler. Sevgiliye en özel hediye olarak sunulurlar. Bu kolyeler özellikle pırlanta, elmas, yakut gibi özel ve değerli taşlarla süslendiği vakit kadınlar için vazgeçilmez birer hediye olurlar. Sevgiyi en iyi ifade eden aksesuar olarak karşımıza çıkarlar. Zarif yapıları ile özel tasarımları ile göz doldururlar. Göz alıcı birer kolye haline gelirler. Aynı zamanda altın ve gümüş olarak da tasarlanmış şekilleri vardır. Bu şekilleri ile de gayet şık ve zariflerdirler. Hem tek kalp şeklinde hem de karşılıklı iki kalp şeklinde olabilirler. Bu iki şekil de sevgiyi ifade etmek için güzel seçimlerdir. 

Özel, Yazılı Kolyeler

Sevgi anlamı taşıyan bir diğer kolye şekli ise istenilen isimlerin yazılmış olduğu kolyelerdir. Bu kolyeler istenilen tarz ve ebatta hazırlanabilirler. İstenirse hediye edilecek kişinin ismi ya da her iki isim birlikte yazılabilir. Veyahut sevgisini en açık şekilde belirtmek isteyenler ise "Seni Seviyorum" kelimesini direkt olarak yazdırıp sevdiklerinin boyunlarını süsleyen özel aksesuarlar oluşturabilirler. Aynı zamanda bu kolyeler özel bir tarihi içerebilirler. Tarih olarak yazılabilirler. Yine bu şekli ile oldukça zarif bir tasarım olarak beğeniye sunulurlar. 

Yüzük Şekli Verilmiş Kolyeler

Yüzük şeklindeki kolyeler de sevgiyi ifade eden tarzda zarif kolyeler arasındadırlar. Özellikle tektaş yüzükler bu bakımdan özel bir yere sahiptirler. Tektaş yüzük, hem sevgiyi hem de evlilik teklifi anlamı içermesi bakımından özel bir öneme sahip olmuşlardır. Bu özellikleri ile de kolyelerde de kullanılmışlardır. Tektaş yüzük kadınlar için manevi olarak da çok derin ve özel anlamlar  içermektedir. Bu bakımdan bu tektaş yüzük şekli kolyeye yansıtıldığı vakit oldukça hoş olur. 

Gül Şeklindeki Kolyeler

Güller sevgiyi ifade eden en romantik çiçeklerdir. Özellikle kırmızı güller Seni Seviyorum demenin en bilinen yoludur. Kırmızı güller sevgiyi, aşkı, tutkuyu ifade ederken beyaz güller ise masumiyeti ifade etmesi bakımından önemlidirler. Bu özelliği ile de gül, kolyelere de konuk olmuştur. Boyunları süsleyen özel bir şekil halini almışlardır güller. Bir kırmızı gül şekli kolye olarak tasarlandığında sevgiyi ifade etmek için seçilen oldukça güzel bir seçim oluşturur. Aynı zamanda oldukça zarif bir kolye olarak göze çarpar. Gülün sadeliği, güzelliği, romantikliği bu açıdan güzel bir seçimdir. Gül şeklindeki kolye oldukça zariftir. Zarafeti ve inceliği barındırır içerisinde. 

İnci Kolyeler

İnci zarafeti ile ön plana çıkar. Beyaz olmaları da masumluğu ifade eden en güzel göstergedir. Bu özelliği ile inciler kolye olarak tasarlandıklarında oldukça göz kamaştırıcı ve hoş olurlar. 

Formun Üstü

Formun Altı

Etiketler: Kolye
Nisan 11, 2020
Listeye dön