Kombinlerinize Özel Küpe Modelleri

Kombinlerinize Özel Küpe Modelleri

Küpeler şüphesiz ki kombinlerimizi taçlandıran en zarif ayrıntılardandır. Küpeler bir ayrıntıdan ziyade yaptığınız takı ve kıyafet kombinene zarif bir dokunuştur. Çok özenerek seçtiğiniz en şık kombinlerinizden tutunda en sade ve gündelik kıyafet kombinlerinizin bile atmosferini değiştiren bu dokunuşlar kadınlar için vazgeçilmezdir. Küpeleriniz kombininiz için hazırladığınız saç modellerinizle ahenkli bir uyum yakalayarak baştan aşağıya uyum içerisinde görünmesini sağlar. Her kombinde şıklığı garantileyen bu parçalar ile parlamanız mümkündür.

Küpede Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Şıklığımızın tamamlayıcısı olan küpeleri kullanırken elbette ki hassas ciltlerimiz de düşünmemiz gerekir. Seçeceğiniz küpenin cildinizle uyumlu olması çok önemlidir. Bazı metal tarzındaki küpeler kulakta kaşıntıya sebebiyet verebilir. Bu durum ilerlerse küpe deliği yara olarak kapanabilir yâda kızarıklık, tahriş ve kabartı sebebiyle küpe takımı esnasında acı verebilir, kanamalara sebep olabilir. Tüm bunların başınıza gelmemesi için küpenizin yapıldığı madde çok önemlidir. Firmamız küpelerde gümüş içerik kullanarak bu tür alerjen durumların önüne geçmektedir. Gümüş cilt dostu bir maddedir ve güvenle kullanmanız için idealdir.

Tarza Göre Küpe Seçimi

Söz konusu şıklığı taçlandırmak olunca iş başına geçen küpeleri seçerken tarzımızı da göz önünde bulundurmamız gerekir. Tarzınıza uygun bir küpe ile uyumu yakalayabilirsiniz. Kombininizi bulunacağınız ortama göre seçiyorsunuz ancak tarzınızdan da ödün vermiyorsunuz. Klasik tarzın asaleti mi yoksa sportif bir tardın sade rahatlığını mı tercih edersiniz fark etmeksizin firmamızın küpelerini şıklığınızı tamamlamakta kullanabilirsiniz. Renkli ve hareketli tasarımlardan en sadece ama göz alıcı tasarımlara kadar çok çeşitli ürün yelpazemizden yaralanabilirsiniz.

Küpe Çeşitleri

Küpelerimizde çok sayıda renk ahenkle harmanlanmış olup modern geometrik kesimlerle şıklaştırılmışlardır. Kesimlerin ovalliğini ya da geometrikliğini tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz. Uzun zincirli küpeler sarkıntılı modelleri sevenler için vazgeçilemez ürünlerdir. Kulağında birden fazla deliği olanlar için şık parçalar bir araya getirilerek tasarlanan kombinlerden oluşan modern setler ile kulağınızın görünümü oldukça hareketlenecektir. Eğlenceli tasarımlar ve renkli seçimler ile tüm kombinlerinizin canlanmasını sağlayabilirsiniz. Küpelerde kullanılan inci detaylar sadeliği ve incinin zarafetinden vazgeçemeyenleri sevindirecek tarzdadır. Son günlerde popülerliği artmış olan kıkırdak küpe modelleri, en çok rağbet gören modeller arasındadır. Parıltılı detaylar ile süslenen kıkırdak küpe modellerinden edinerek kombinlerinize otantik bir hava katabilirsiniz. Kıkırdak küpe modelleri spor tarza düşkün kadınların da en çok tercih modeller arasında başı çekmektedir. Küpelerin tasarımında lapis gibi doğal taşlardan da faydalanılarak farklı solukta modeller ortaya konuyor.

Küpelerin tasarımlarında narin, zarif ve yaratıcı modeller hedefe konuyor. Zarif bir kuşun bir dala konuşu bile bu modern soluklu küpelerin konusu olabiliyor. Taşlı tasarımlardan hoşlananların kendine uygun parçalar bulabileceği gibi farklı kesimlere merak duyanları da kendine çeken harika tasarımlara sahip küpeler bulunmaktadır. Klasik severlerin ve sportif giyinenlerin ortak paydada bulaşabileceği tasarımlar mevcuttur.

Etiketler: küpe
Şubat 19, 2020
Listeye dön