Kişiye Özel Bileklik Tasarımı Her Yerde Yaptırılır Mı?

Kişiye Özel Bileklik Tasarımı Her Yerde Yaptırılır Mı?

Kurtarıcı hediyeler arasında bulunan özel tasarım hediyeler hem kadınlar hem de erkekler için kurtarıcı özelliğe sahip olan hediyelerdir. İster çizimini ya da tasarımını kendiniz yapın veya hazır tasarımlar arasından seçim yapın bu size sunulan bir tercihtir. Sizin için önemli olan bir tarih, çok sevdiğiniz bir resminiz veya size ait özel bir simge gibi birçok tercih bulunmaktadır. Bu tercihleri değerlendirilerek nasıl bir hediye vermek istediğinizi tasarlamanız mümkündür.  

Genellikle gümüşte tercih edilen tasarım bileklikler son yıllarda taş, boncuk, tahta, gümüş ve ip gibi birçok materyalin üzerine isim yazılarak sevdiklerinizle buluşturulmaktadır. His taşları denilen doğal taşlar son yıllara oldukça rövanşta olan tasarım bileklikler arasındadır.

His Taşlarından Bileklik

Ruhani durumunuza göre renk değiştiren bu taşlar üzerine isim yazılabilir veya bilekliğin kenar kısımlarını süsleyerek ortada bulunan materyali desteklemek amacı ile kullanılabilmektedir. İlk olarak yüzükler ile piyasaya çıkan bu his taşları son yıllarda bilekliklerde görmeye alıştığımız tasarımlar arasında yer almaktadır. Sizlerde yapacağınız ya da yaptıracağınız kişiye özle tasarımlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.   

Tahtadan Yapılan İsimli Veya Sembol Bileklikler

Üzerine isim yazılarak kullanılan tahta bileklikle kenarlarında ip veya deri kordon ile tamamlanmaktadır. Kordonları istediğiniz renk ve boyutlara seçebilme imkânı sunan bu bileklikler sizler için sadece isim yazıla bilen materyaller olmamalıdır. Çünkü tahtalarda küçük semboller gibi birçok şey yapılabilmektedir. Sembol veya isim fark etmeksizin kenar kısımları ip veya deri kordon ile tamamlanmaktadır.

Boncuk İle Yapılan İsimli Veya Motifli Bileklikler

Bileklikler arasından kendi elinizle yapabilmenizi sağlayan tek bileklik boncuklu bilekliklerdir. Satılan harflerde alınarak oluşturulan bileklikler örgü tekniğiyle bile buluşturularak sizlere kendi elinizle kişiye özle bir bileklik yapmanızı sağlayabilmektedir. İp yardımı ile işlenen boncukların uç kısımlarına klips yerleştirerek bileklik özelliği sağlanmaktadır.  Başkasına yaptırmak, sipariş vermenin yanı sıra kendi elinizle bile yapabileceğiniz bileklik türündendir.

İp Yardımıyla Yapılan Bileklikler

Genellikle arkadaş bilekliği olarak bilinen ip bileklikler hazır olması yanı sıra kendinizde bu bileklikleri yapabilirsiniz. Tek renk veya birden fazla renk kombinasyonu yapılabilerek kendi hayal gücünüzle birçok rengi birleştiren bir bilektik turudur. El örgüsü veya tığ, şiş gibi materyallerle örebileceğiniz bilekliklerdir.   

Gümüş Özel Yapım Bileklikler

Hepsinin yanı sıra en çok tercih edilen bileklikler arasında gümüş özel tasarım bileklikler bulunmaktadır milyonlarca tercihi olan gümüş bileklikler kullanıcılarına hem rahat bir kullanım sunmakta hem de solmayan renkleriyle kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Hem sembol hem de isimlik olarak kullanılan bu bileklikler sembollere isim yazdırılabilir ve kendi tasarımlarınızı ölümsüz kılarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sizlerde her koşulda kurtarıcınız olan kadın veya erkek fark etmeksizin yaptıra bileceğiniz bu bileklikler sevdiklerinize ölümsüz birer hediye olarak kalacaktır.

Kişiye özle tasarımlı bilekliklerin yaptırılması için birçok seçenek mevcuttur bunlardan bazıları internet üzerinde bazıları ise gümüşçülerdir. Genellikle internet üzerinden sipariş verilen tasarım bileklikleri sizlerde isterseniz kendi gümüşçülerinizde yaptırabilir ve bu tasarımlarla sevdiklerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

İster internet olsun isterse normal bir gümüşçü, marangoz, ipçi veya boncukçu olsun hepsinden yaptırabiliriz ama son zamanlarda en çok sipariş verilen kanal hem ülkemizin bulunduğu durumdan hem de piyasa fiyatlarıyla pek bir fark olmaksızın sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Sizlerde özel günlerinizde ya da bir anı özel kılmak istediğinizde bu tür hediyelerden faydalanabilir karşınızdaki kişiye ne kadar özel olduğunu fark ettirebilirsiniz.  Ya hazır tasarımlardan ya da kendi oluşturduğunuz tasarımlardan yola çıkarak sevdiklerinize unutulma hediyeler verebiliniz.

Etiketler: KİŞİYE ÖZEL TASARIM
Haziran 11, 2020
Listeye dön