En Trend Yüzük Modelleri Nasıl Kombin Edilir?

Yüzük

Yüzük, her bayanın severek kullandığı bir aksesuardır. Yüzük deyince akla ilk olarak yüzük parmağı gelse de günümüzde her parmağa uygun yüzük modelleri bulunuyor. Yüzük tek başına bile çok hoş bir görüntü sergiliyor fakat pek çok bayan yüzüğü kombin şeklinde kullanmayı tercih ediyor. Trend yüzük modelleri farklı şekillerde kombin edilebilir. Beş parmağa küçük yüzük takılarak da kombin yapılabilir ya da kolye küpe ve bileklik şeklinde de yüzük kombini yapılabilir.

Bayan yüzük modelleri arasında şu an en trend yüzükler Oxford harfli yüzük modelleridir. Şık tasarımı ile ve etrafında bulunan taş işlemeleri ile parmaklarda farklı bir görüntü oluşturur. Küçük bir çerçevenin üzerinde minik harflerin yazılı bulunduğu zarif yüzükler de çok hoş duruyor. Bu yüzüklerle sevdiğiniz bir insanın ismini parmaklarınıza yüzük şeklinde takıp kombin yapabilirsiniz. Eskiden yüzük parmağına takılan yüzükler çok modaydı ancak günümüzde orta parmağa takılan büyük yüzükler de bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Şövalye harfli yüzük buna örnek gösterilebilir.

Trend Yüzük Modelleri


Günümüzde trend yüzük modelleri arasında harfli yüzükler yer almaktadır. Harfli yüzükleri kombin etmek daha kolay oluyor. Örneğin orta parmağa takılan bir harfli yüzüğü isimli bileklik ve harfli kolye ile güzel bir şekilde kombin etmek mümkündür. Bayanlar yüzük tercihi yaparken hem şık olmayı hem kişiliğini yansıtmayı hem de parmağının rahat etmesini ister. Bu nedenle evli bayanlar daha çok altın yüzük takmayı tercih ederken bekâr bayanlar gümüş yüzük takmayı tercih ediyor. Gümüş yüzük modellerinde hem seçenek sayısı fazla hem gümüş yüzük yıllarca rahatça kullanılıyor.

Gümüş yüzük modelleri arasında küçük parmağa takılan harf yüzükler de trend modeller arasında yer alıyor. Bunlar da taşlı oluyor ve kişi istediği rengi seçebiliyor. Yaz aylarında ise bayanların sıklıkla tercih ettiği yüzük modeli papatya yüzükler ve çiçekli yüzükler oluyor. Bu yüzükler genelde orta parmakta kullanılıyor ve aynı desenden küpe ve kolye ile kombin yapılabiliyor. Kombini rahat yapılan yüzüklerden biri de renkli tek taşlı yüzük modelleridir.

Özel Tasarım Yüzük Modelleri


Son zamanlarda özel olarak tasarlanan yüzük modelleri de sıklıkla tercih ediliyor. Bu yüzükler tamamen el işçiliğinden oluşuyor ve eski tarihi yüzük modellerini andırıyor. Özel günlerde rahatlıkla takılacak bu özel tasarım yüzüklerde de farklı renk seçenekleri bulunuyor. Genelde siyah beyaz ve altın sarısı yüzük modelleri tercih ediliyor.

Yüzük Fiyatları


Son zamanlarda çok fazla sayıda trend yüzük bulunuyor. Kimisi bütçelere uygunken kimi modeller fiyatlarıyla şaşırtıyor. Her tasarımın kendine özel fiyatı vardır. Bu nedenle öncelikle kişi tarzını belirlemeli, kombini oluşturmalı ve sonrasında bütçesine uygun yüzük modelleri arasında karar vermelidir. Gümüş yüzük fiyatları en ideal yüzük modelleridir. 

Etiketler: Yüzük
Ocak 16, 2020
Listeye dön