Tükendi
$10.27 KDV Dahil
Tükendi
$20.18 KDV Dahil
Tükendi
$41.46 KDV Dahil
$46.96 KDV Dahil
1

Baget Kolye

Aksesuarlar her zaman ruhu besler, enerjiyi yükseltirken, zevk ve tarzı da dışarıya yansıtma imkanı verir. Takılar neredeyse sonsuz çeşide sahiptir. Her yaştan insanın en çok kullandığı takıların başında ise kolyeler gelmiştir. Kolyeler görünümlerinin yanı sıra boyunda sergilenirken verdiği hisle de kendini sevdirir. 2015 yılında hayata geçirdiğimiz My Precious markamız altında bu nedenle bileklikler, yüzükler, halhallar arasında kolyeler, özellikle de gümüş kolyeler ayrı bir öneme sahiptir. Kolye seçeneklerimiz arasında sizi veya sevdiklerinizi süsleyecek birbirinden şık tasarımlar yer alır. Kolye tasarımları içerisinde de baget kolye seçenekleri, şık ve cezbedici tasarımları ile herkesin ilgisini oldukça fazla çeker. Fransızca kökenli olan baget kelimesi, bateri çalmaya yarayan ince, kısa çubuk ve düşük gramajlı ince, uzun ekmek anlamını içerir. Ayrıca baget kelimesinin başka anlamı ise, tıraşlanmış, dikdörtgen biçiminde değerli taş demektir. Köşeli kesimin sağladığı ilginç ışık oyunlarıyla göz kamaştıran baget kolye koleksiyonumuzda, buna bağlı olarak dikdörtgen kesimler hâkimdir. Bununla birlikte dikdörtgen şekline diğer şekiller de eşlik eder.

Tasarımda Fark Arayanlar İçin Baget Kolye Modelleri

Sezonun en öne çıkan baget kesimlerinin yer aldığı baget kolye koleksiyonumuzdaki tüm ürünler el yapımıdır. Baget kesim ışığı en iyi şekilde yansıtır ve yıldızları adeta sizinle buluşturur. Farklı olmayı sevenler için baget kesim kolyeler biçilmez kaftandır. Her zaman şık olmayı sevenler için, taşlarla bezenmiş baget kolyelerimiz özellikle çok özel bir tercih olacaktır. Kolyelerde, çıkış noktamız olan 925 ayar gümüş, sıklıkla kullandığımız malzemelerin başında gelir. Gümüş dışında, altın sevenler için, pembe altın kaplamalı kolye tasarımları mevcuttur. Kolye kullanıcılarımız için her geçen gün farklı malzemelerle ürünlerimizi zenginleştiriyoruz. Gümüşün dışında en çok kullandığımız malzemeler, baget renkli taşlar, mine, kristal taş, kübik zirkon taş, rodyum kaplama, camgöz, mavi opal taş ve İtalyan Cameo taşını sıralayabiliriz. Kolyelerde İtalyan tasarımını usta işçilikle buluşturarak, sizlerin zevkine hitap etmek bizleri son derece heyecanlandırıyor.

Işıl Işıl Baget Kolye Modelleri ile Her Zaman Şıklık Sizinle Olsun

Baget tarzındaki kolye modellerimiz arasından, ruhunuzu besleyecek kolyeyi en uygun fiyata bulabilirsiniz. Her yönüyle baget kesimden oluşan kolyeler yanında, daire içinde tasarlanmış, yan yana dizilmiş tasarımlar oldukça göz alıcıdır. Sade ve renkli taşlarla harmanlanmış kolyeler taş ve parlak taşlardan hoşlananların vazgeçilmezidir. Zincirin üzerine döşenmiş, baget kesimli taşlar yanında, başkaca zincirlerle de kullanma imkânı veren kolye ucu olarak tasarımlar da mevcuttur. Birden fazla kolye takılmış havası veren, dolamalı baget kolye modelleri yine en çok tercih edilenler listesinde yer alıyor. Kolye koleksiyonumuzda yer alan en özel tasarımlardan bir tanesi de Allah (c.c) isminin yer aldığı, baget taşlarla bezenmiş kolyedir. Ürünlerimiz %100 orijinal olup, garanti kapsamındadır. Tarzınızı yansıtacak birbirinden şık kolye tasarımlarımıza bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.